Seminarium naukowe poświęcone sterowaniu egzoszkieletem z wykorzystaniem elektromiografii powierzchniowej
16 czerwca 2026 r. odbyło się seminarium naukowe prowadzone przez mgr. inż. Ryszarda Ziętka pt. „Problematyka sterowania egzoszkieletem z wykorzystaniem elektromiografii powierzchniowej w oparciu o sztuczne sieci neuronowe”.